horso by themebuzz

Rcom usługi informatyczne

Firma Rcom działa na rynku od 2010r. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm. Sprzedajemy sprzęt komputerowy jak również oprogramowanie.

Outsourcing IT

Zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm.
Od doboru sprzętu, poprzez wybór odpowiedniego oprogramowania, skończywszy na wdrożeniu z uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Podpisy kwalifikowane

Firma jest wystawcą podpisów kwalifikowanych oraz pieczęci księgowych. W dzisiejszym cyfrowym świecie należy odpowiednio zabezpieczyć swoją tożsamość.

Kamery

W ofercie posiadamy rozwiązania dotyczące monitoringu wizyjnego obiektów. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji możemy identyfikować obiekty, oraz odpowiedniu reagować.

busua

Coś więcej o Rcom

Rcom to coś więcej

Wybierając naszą firmę stawiasz na jakość i doświadczenie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm. Nasze wdrożenia są różne i zależą od oczekiwań naszych klientów. 

W każdej firmie wybór odpowiedniego oprogramowania ma fundamentalny wpływ na jej działanie. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie odpowiednio doradzić oraz wdrożyć wybranie oprogramowanie. Stawiamy na sprawdzonych parterów takich jak Microsoft, Insert, Eset.

Tak jak w przypadku oprogramowania, wybór sprzętu jest jedną z podstawowych zadań które stoją przed każdym przedsiębiorcą. Stawiamy na sprawdzone marki z dobrym serwisem gwaranyjnym i pogwarancyjnym, takich jak Dell, HP, IBM.