horso by themebuzz

Oprogramowanie ESET

Dzięki współpracy z firmą Dagma jesteśmy wystawcą oprogramowania antywirusowego Eset. Oprogramowanie Eset to coś więcej, niż oprogramowanie antywirusowe, to rozproszony system do zarządzania bezpieczeństwem w firmie. 

ESET dla domu i mikrofirm

ESET HOME to serwis internetowy i aplikacja mobilna dla urządzeń z systemami Android oraz iOS, która zapewnia kompleksowy nadzór nad produktami ESET na Twoich urządzeniach. Serwis został zaprojektowany w taki sposób, abyś miał do niego dostęp zawsze i wszędzie. Otrzymuj ważne powiadomienia o zabezpieczeniach i posiadanych licencjach ESET oraz sprawdzaj stan ochronny swoich urządzeń w każdej chwili. Zainstaluj zabezpieczenia dla nowych urządzeń bez wpisywania klucza licencyjnego. Aktualizuj i przedłużaj swoje licencje. Dzięki ESET HOME możesz również udostępniać posiadane licencje swoim bliskim, lokalizować urządzenia mobilne, korzystać z opcji kontroli rodzicielskiej czy zarządzać swoimi hasłami. Wszystko to i jeszcze więcej jest teraz dostępne dla Ciebie w ESET HOME.

Rozwiązania ESET dla biznesu

Chroń swoją organizację przed oprogramowaniem ransomware, atakami phishing, zagrożeniami zero-day i atakami ukierunkowanymi dzięki chmurowej platformie ESET PROTECT. Ciesz się zautomatyzowaną, kompleksową ochroną – od stacji roboczych po inne potencjalne wektory zagrożeń, w tym telefony komórkowe, pocztę e-mail, aplikacje internetowe i chmurowe.

ESET LiveGuard Advanced

Proaktywna technologia ESET LiveGuard Advanced zapewnia kolejną warstwę ochrony dla produktów ESET, takich jak ESET Mail Security, czy rozwiązania Endpoint. Do wykrywania nowych, niezidentyfikowanych wcześniej zagrożeń rozwiązanie wykorzystuje technologię sandboxingu w chmurze. Sam sandbox w swoim działaniu korzysta z kilku typów sensorów, które uzupełniają statyczną analizę kodu. Przeprowadzają one dogłębną analizę próbki z wykorzystaniem uczenia maszynowego, introspekcję wewnątrz pamięci i detekcję zagrożeń opartą na analizie behawioralnej.

busua

ESET Cloud Office Security

ESET Cloud Office Security zapewnia zaawansowaną ochronę aplikacji Microsoft 365 i Google Workspace z najlepszymi funkcjami ochrony przed zagrożeniami typu zero-day. ESET Cloud Office Security to rozwiązanie Integrated Cloud Email Security (ICES) lub Cloudnative API-enabled Email Security (CAPES). Łączy możliwość filtrowania wiadomości SPAM, skanowania w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania, ochrony przed atakami typu phishing i zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami z sandboxingiem w chmurze pomagając zabezpieczyć komunikację, współpracę na odległość i przechowywanie danych w chmurze Twojej firmie. Nasza łatwa w obsłudze chmurowa konsola zapewnia przegląd wykrytych elementów i natychmiast powiadamia o wykryciu.